Pilates Point;

Stratejik ve yenilikçi yaklaşımı, hizmet kalitesi, geniş bir sektörel yelpazeye yayılmış uzmanlık ve tecrübe birikimi ile Türkiye’nin pilates sektöründeki önder firmalarından birisi olmayı hedefleyen Pilates Point alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla;

• Gündelik hayatın yoğun temposu içerisinde bunalan bireyleri; ferah, şık ve eğlenceli bir ortamda sağlıklı ve kaliteli yaşam hedeflerine ulaştıran Pilates Point; yepyeni bir konsept ve ayrıcalıklı bir spor keyfi sunuyor.

• İleri düzey eğitim sistemlerini, son teknolojini ürünü konsept tasarım ekipmanlarıyla birleştiren Pilates Point’te tüm egzersizler sağlıklı, güvenli ve bilimsel metodlarla uygulanıyor.

Pilates’te yeni bir boyut, kişiye özel sıradışı bir deneyim: Pilates Point’te…

Kendini değiştirmeye Pilates Point’te başla! Yeni bir sen, kusursuz bir beden…

Pilates Point Pilates Studio Organizasyonun İlkeleri:

Alanında sektörün lideri olmak,

• Yaptığı tüm faaliyetlerde sürekli gelişmeyi ve verimliliği sağlamak,

• Dürüstlük politikası içinde hareket etmek,

Vizyonumuz

Getirdiği ve getireceği yenilikçi yaklaşımlar ile Türkiye’de pilates sektörünü yönlendiren en etkili, yaratıcı danışmanlık ve eğitim markası olmaktır.

Misyonumuz

Sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımlar ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerinin gereksinimlerine odaklanarak pilates sektöründe hizmet verdiği kurumların ve çalışanların hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir