Adres : Mimar Sinan, Mimar Sinan Cd. Köşk İş Merkezi D:No:36 K:1 D:1, 34782
Çekmeköy/İstanbul
GSM : 0541 822 72 25– ŞİMDİ ARA
E-Posta : info@pilatescekmekoy.com
Website : https://pilatescekmekoy.com – WEB SİTEYE GİT

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma: 08:00 – 21:00
Cumartesi – Pazar: 08:00 – 13:00

şule abuoglu
şule abuoglu
26/01/2024
Düzenli spor yapamayan biri olarak Sine sayesinde artık düzenli bir spor alışkanlıgım oldu.Pilatese her gidişimde rahatlayarak çıkıyorum.Gerçekten bölgesel olarak incelmelerim ve sıkılaşmalarım oldu.Titiz ve işlerinde profesyoneller.
Beyza Yılmaz
Beyza Yılmaz
14/11/2023
Pilates için yer arayışında olanlara tavsiye ediyorum, zaten ben de tavsiye üzerine Pilates point’ e başladım. Çok ilgililer. Çok memnunum ????
Leyla KOÇAK
Leyla KOÇAK
07/08/2023
İlk kez aletli plates yapıyorum ve inanılmaz keyif alıyorum. Grup dersleri en fazla 3 kişi ile yapılıyor ve yoğun olmadığı için insan rahat ediyor. Ortam hijyen kurallarına da uygun. Hocamız Güliz Hanım güler yüzü ile platesi daha da sevdiriyor 🙂 Teşekkürlerrr...
Cansu Çakmak
Cansu Çakmak
03/08/2023
Bugüne kadar 3 farklı yerde uzun süreli pilates yapmıştım ancak ilk kez Güliz Hoca sayesinde hangi bölgelerimi daha fazla çalıştırmalıyım, hareketleri yaparken nelere dikkat etmeliyim veya ne zaman durmalıyım gibi çok önemli bilgiler öğrendim. Hoş sohbeti ve sıcak kanlılığı sayesinde keyifli geçen dersler bir yana aynı zamanda klasik yazılmış bir derstense vücudumun ihtiyacı olan hareketleri yaptırması beni çok mutlu ediyor.
aleyna ayan
aleyna ayan
24/07/2023
Güliz hoca aşırı tatlı, samimi ve ilgili biri:) Ekstra olarak salon da tertemiz????????
Süella Suella
Süella Suella
12/06/2023
Hayatımda daha önce hiç spor yapmamış olmamın verdiği özgüvensizlikle kayıt olmuştum. Inanilmaz guler yuz empati ve anlayışla karşılandım doğrusu. Nerden baslarsaniz baslayin kesinlikle dogru yer iciniz rahat olarak gelebilirsiniz.. Derslerime giren Sine Hanım müthiş bir eğitmen, derslerimiz hem eğlenceli hem verimli geçti diyebilirim. Cok tesekkur ederim hersey için yine gelecegim ????
Emine Kılıçoğlu
Emine Kılıçoğlu
04/05/2023
2 aydır pilates pointte reformer pilates deneyimliyorum. Özellikle ders aldığım Güliz Hoca işinde çok iyi, dikkatli ve hoş sohbet birisi. Salonda her üyeye birebir aynı programlar üzerinden ders verilmiyor. Vücut analizine göre kişiye özel hareketler belirleniyor. Ayrıca salon çok temiz. Dingin ve konsantre çalışılabilir bir ortamı var. Öneriyorum..
Duygu Baysal
Duygu Baysal
22/02/2023
Pilatese usenmeden, ertelemeden gittigim tek yer:) Hem disiplinli hem eglenceli hem tertemiz daha ne olsun 🙂
Selin ULU
Selin ULU
15/02/2023
Çok profesyonel bir o kadar tatlı bir ekibi var. Disiplinli çalışma noktasında teşvik ediciler. 2 seneye yakın düzenli öğrencisiyim. Özellikle çekmeköy ve yakın civarlarda oturanlar için şisdetle tabsiye ederim. Hem teknik yetkinlik hem sağlık açısından hem de rahatça deralerinizi yapabilirsiniz.