Adres : Mimar Sinan, Mimar Sinan Cd. Köşk İş Merkezi D:No:36 K:1 D:1, 34782
Çekmeköy/İstanbul
GSM : 0541 822 72 25– ŞİMDİ ARA
E-Posta : info@pilatescekmekoy.com
Website : https://pilatescekmekoy.com – WEB SİTEYE GİT

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cuma: 08:00 – 21:00
Cumartesi – Pazar: 08:00 – 13:00

Melike Güner
Melike Güner
29/12/2022
2018 yazından beri üyesiyim ve her anlamda çok memnunum; Güliz Hanım ve ekibindeki diğer eğitmen arkadaşlar ile çok eğlenerek çalışıyorum. Hem çok saygılı ve bilgili; hem de çok keyifli insanlar. Gördüğüm kadarı ile Güliz Hanım ayrıca hijyen ve temizlik konusunda da çok titiz davranıyor, bu özelliği sayesinde özellikle salgın döneminde bile hiç endişelenmeden derslere devam edebilmiştim. Buna ek olarak, hocalar her bir hareketinizi tüm dikkatleri ile takip edip, vücudunuz yaptığı en ufak bir ters açıyı bile anında fark edip size müdahale ediyorlar. Pilates Point civarda denediğim ilk yer değildi ama Güliz Hanım ile tanıştıktan sonra nihayet arayışım son buldu çünkü; kesinlikle Çekmeköy'ün en kaliteli, en hijyenik ve kadrosu en yetkin pilates stüdyosu.
Secil Karahasanoglu
Secil Karahasanoglu
26/12/2022
Üç aydır çalışıyoruz. Sine Hoca çok mükemmel . Her türlü vücut direncine göre, çok profesyonelce…vücudum hemen şekil almaya başladı ve kuvvetlendi. Çok memnunum , herkese tavsiye ederim.
Gülçe Oğuz
Gülçe Oğuz
24/12/2022
Kendilerine instagram sayesinde ulaştım. Herkesin rahat edilebileceği muazzam bir stüdyo. Hijyeni, konforu çok güzel. 8 aydır da Sine hoca ile çalışıyorum. Kendisinin enerjisi, bilgisi,pozitifliği ile dersler çok verimli geçiyor. ?⚡
Büşra Yılmaz
Büşra Yılmaz
24/12/2022
Güliz Hoca’nın ilgi ve alakası o kadar üst seviye ki 2 yıldır kendisine düzenli derse gidiyorum. Dersimi ertelediğim de bile Sine ve Seda Hoca ile çok güzel ders yapıyoruz. Kendisinin üstün bilgileri ve öğretileri için Gülüz Hoca’ya teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum 🙂
Seda23
Seda23
23/12/2022
Bugün 3. ayım bitti, gerçekten Güliz hoca olsun Seda hoca veya Sine hoca olsun asla yanlış yapmamıza izin vermiyorlar. Çoğu pilates stüdyosuna göre en kalitelisi, özel olarak bire bir ilgileniyorlar. İşlerini hakkını vererek yapıyorlar ve arkadaş gibiler. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Fiziğim 3 ayda çok değişti. Sevgilerimle ?
Kerin Turan
Kerin Turan
20/12/2022
Kaliteli hijyenik bir ortam, keyifli dersler ve hocalar çok ilgili… İkinci deneyimim ve ilk gittiğim yer ile alakası yok. Size tavsiyem “Çıkın Çıkın Gelin?”
Doğa Ağyüz
Doğa Ağyüz
14/10/2022
Belimde pilatin var ağrılarımdan dolayı Güliz hocayla derse başladım ağrılarıma çok iyi geldi. Güliz hoca harika bir hoca derslerde çok keyifli geçiyorr çok memnunum 🙂 ?
Fatma Acer
Fatma Acer
28/09/2022
2019 yilinda Bel fıtığı ellerde sinir sıkışması ve yoğun kemik ağrılarım ile uğraşırken doktor bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Guliz hoca ile aralıksız devam ettiğim plates dersleri sayesinde ağrılarımda ciddi azalmalar oluştu Ortamın temizliği hocamızın tatlılığı ile hem vücudumun fitligiı ve müthiş motivasyonu ile plates point vazgecilmezim oldu
Aysunun Mutfagı
Aysunun Mutfagı
11/06/2022
Hijyenik bir ortam eğitmenler Güler yüzlü ve titizlik ile çalışıyor